Szkoła dla psów „Psinosek”

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wychować wesołego i zrównoważonego psa? Przedszkole dla psów „Psinosek” to doskonałe zajęcia dostosowane do Twojego szczeniaczka, gdzie nauczysz się umiejętności opieki nad swoim pupilem i prawidłowej socjalizacji, która jest jednym z najważniejszych etapów życia psa.
Kurs Przedszkole dla psów „Psinosek” przeznaczony jest dla opiekunów z psami pomiędzy drugim a szóstym miesiącem życia.

Uważamy, że każdy opiekun psa, podobnie jak każdy kierowca, powinien ukończyć ten kurs, po którym otrzymuje „Prawo jazdy na psa”. Dokument, który potwierdzi, że jesteś odpowiedzialnym przyjacielem swojego czworonoga.
Kurs „Prawo jazdy na psa” przeznaczony jest dla opiekunów z psami, które ukończyły 6 miesiąc życia. Górnej granicy wieku psa nie określamy, ponieważ kurs ten będzie odpowiedni również dla starszych psów, które nie mają jeszcze powyższych umiejętności.

Jeśli ukończyłeś ze swoim psem kurs „Szkolenie podstawowe”, warto w dalszym ciągu rozwijać jego umiejętności. Też tak uważasz? Więc jesteś we właściwym miejscu! Sprawdź, czego możesz nauczyć się na szkoleniu kontynuacyjnym.
Kurs Szkolenie kontynuacyjne, przeznaczony jest dla psów i ich opiekunów, którzy ukończyli Szkolenie podstawowe. Jeśli wiesz już jak budowac sesję szkoleniową ze swoim psem, znasz jego potrzeby, umiesz o niego zadbać i znacie podstawowe komendy – to jest to kurs odpowiedni dla Ciebie i Twojego psa.

Nosework jest sportem kynologicznym wywodzącym się z detekcji służbowej psów policyjnych – aktywności polegającej na odnajdywaniu przez psa nielegalnych substancji (narkotyków), materiałów wybuchowych. Pies używając swojego unikalnego nosa odnajduje określony zapach podążając za cząsteczkami zapachowymi zawieszonymi w powietrzu. W noseworku – sporcie kynologicznym, jest to zapach cynamonu, pomarańczy i goździka.

Hoopers to sport kynologiczny, w którym pies pokonujący tor musi się zmierzyć z przeszkodami takimi jak: hoopersy, tunele, bramy, maty i beczki. Pomimo podobieństw do Agility, sport ten jest całkowicie bezpieczny dla psów gdyż brakuje w nim skoków obciążających stawy. Może go uprawiać zarówno młody piesek, jak i starszy już weteran. Hoopers wspaniale rozwija wytrzymałość i zwinność każdego psa, zwiększa jego samodzielność i zbliża do swojego opiekuna.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zagadnieniach, z którymi masz styczność podczas spacerów z psem? Przygotować się do sytuacji, które napotykasz codziennie chodząc ze swoim kudłatym przyjacielem? „Prawidłowy spacer” to szkolenie, na którym przygotujesz się do codziennych wyzwań spacerowych.

Czy Twój pies wykazuje problemy, nad którymi chciałbyś pracować? Może przejawia agresję wobec ludzi i psów, załatwia się w domu, przejawia oznaki lękliwości, niszczy rzeczy? A może ma trudności w zostawaniu samemu w domu czyli tak zwane zaburzenia separacyjne? Czy też po prostu chcesz pomóc swojemu adoptowanemu psu ze schroniska zaadaptować się w Twoim domu? Jeśli masz jakiś problem z zachowaniem swojego psa, chcesz przygotować go do nowej sytuacji to skontaktuj się z nami i umów się na wizytę z behawiorystą w Zakopanem lub online.

Oferta adresowana głównie do hodowców z Zakopanego, Podhala oraz okolic. Wszystkie renomowane hodowle, w których pojawiły się szczenięta, przeprowadzają ich testy psychologiczne. Celem tych badań jest umożliwienie właściwego doboru szczeniaka i jego nowego opiekuna, uwzględniając ich charakter, temperament oraz aspekty psychologiczne. Decyzja o wprowadzeniu psa do swojego życia jest wyborem na długie lata, dlatego warto skorzystać z metod wspomagających właściwy proces selekcji zarówno opiekuna, jak i psa.

Wybierz szkolenie - Psinosek

Zastanawiasz się, dlaczego właśnie Szkoła dla psów „Psinosek”? Oto kilka powodów:


Doświadczeni instruktorzy – nasi instruktorzy są doświadczonymi certyfikowanymi trenerami psów i behawiorystami. Mamy naprawdę dużą skuteczność w szkoleniu psów w naszych specjalizacjach.
Indywidualne podejście do każdego psa – w szkole „Psinosek” nie traktujemy psów jak automaty do wykonywania komend. Każdy pies jest traktowany indywidualnie, a poziom i szybkość szkolenia jest zawsze dostosowana do jego możliwości.
Zajęcia prowadzone są indywidualnie – u nas Twój pupil uczy się indywidualnie co pozwala na szybszy rozwój umiejętności i skupieniu się wyłącznie na nim. Dzięki temu nie rozprasza się on również obecnością innych psów w swoim bezpośrednim otoczeniu.
Pozytywne metody szkolenia – szkolimy wyłącznie pozytywnymi metodami, dzięki czemu minimalizujemy stres u psa, a nasze szkolenia nie mają niekorzystnego wpływu na dobrostan psów. Metody te za to sprawiają, że między opiekunem a psem wytwarza się pozytywna i głęboka więź emocjonalna.
Duża różnorodność zajęć – w Szkole „Psinosek” oferujemy szeroką gamę szkoleń. Od szkoleń podstawowych, psie przedszkole, dogfitness, nosework, po aktywności sportowe takie jak hoopers. Każdy opiekun może wybrać coś odpowiedniego dla siebie i swojego pupila.
Dobre samopoczucie psa – w Szkole „Psinosek” dbamy nie tylko o umiejętności psów, ale także o ich samopoczucie. U nas każdy pies czuje się jak w domu, a zajęcia są prowadzone w taki sposób, żeby Twój pies czuł się swobodnie i zrelaksowany.

Tak więc, jeśli chcesz stworzyć ze swoim psem wyjątkową więź, a przy tym nauczyć go nowych umiejętności oraz samemu zdobyć olbrzymią wiedzę o potrzebach swojego pupila i komunikatach przez niego wysyłanych, to zapraszamy do Szkoły dla Psów „Psinosek”! Tu nauczysz się wszystkiego, co niezbędne, aby Wasza psio ludzka rodzina rozwijała się w pełnej harmonii i wzajemnym zrozumieniu.

Szkolenie psów w Zakopanem i okolicach

Jeśli szukasz szkolenia dla swojego psa w okolicy Zakopanego to jesteś we właściwym miejscu. Szkoła dla psów „Psinosek” posiada w swojej ofercie wysokiej jakości szkolenia indywidualne dla psów w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania.

Gdzie szkolimy?

Obecnie nasza szkoła prowadzi zajęcia na terenie Zakopanego i okolic. Szkolenia odbywają się w przeważającej części na salce szkoleniowej w Zakopanem, ul. Kasprusie 35A – sala nr 77, jednak część szkoleń z naszej oferty organizujemy również w terenie i na zewnątrz. Jeśli chcecie rozpocząć z Waszym psem przygodę szkoleniową to zapraszamy i widzimy się w Zakopanem na zajęciach!

Biały pies leży na ziemi
pies brązowy - miniaturka

Dlaczego szkolimy indywidualnie?

Dzięki zajęciom indywidualnym, szkolenie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb i możliwości psa, co pozwala na szybszy i bardziej efektywny proces nauki.

Jakie szkolenia psów oferujemy?

Oto szkolenia psów na terenie Zakopanego i okolic, które znajdziesz w naszej ofercie:

Szkolenie podstawowe – jest to szkolenie, które powinien przejść każdy pies razem ze swoim właścicielem. Uczymy na nim psa podstawowych komend, chodzenia na luźnej smyczy, przekazujemy opiekunowi wiedzę z zakresu dbania o dobrostan psa (w tym potrzeby psa, żywienie, formy aktywności).

Szkolenie zaawansowane – szkolenie psów, które doskonali komendy poznane na szkoleniu podstawowym. Obejmuje ono generalizację komend, działanie w rozproszeniach, w wydłużonym czasie i z większej odległości. Jest to szkolenie dla psów, które ukończyły kurs podstawowy i znają już podstawowe komendy.

Psie przedszkole – szkolenie dla najmłodszych psów. Tutaj dowiesz się wszystkiego o prawidłowej socjalizacji szczeniaczka, nauce czystości, prawidłowym spacerze i zabawie z psem. Twój pupil pozna podstawowe komendy w sposób dostosowany do jego wieku i możliwości.

Nosework – jedna z najwspanialszych aktywności dla każdego psa. Jest to praca węchowa, wykorzystująca najważniejszy zmysł każdego psa jakim jest węch. Twój pies nauczy się rozróżniać i odnajdywać próbki zapachowe cynamonu, goździków i pomarańczy.

Hoopers – wspaniała aktywność ruchowa dla Twojego psa. Pies musi pokonać tor, na którym znajdują się przeszkody takie jak hoopery, maty, tunele, beczki i bramy. Liczy się tu szybkość i dokładność, oraz współpraca z opiekunem.

Jakimi metodami uczymy?

W szkoleniach psów w naszej Szkole “Psinosek” wykorzystujemy jedynie metody pozytywnego wzmacniania za pomocą smaczków, pochwał i zabawy. Odrzucamy wszelkie metody awersyjne. Nie stosujemy obroży elektrycznych, kolczatek, dławików itp.

Szkolenia psów – Zakopane i okolice

Jeśli szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa na terenie Zakopanego i okolic, skontaktuj się z nami już dziś i zacznijcie wspólnie przygodę ze szkoleniem psa.

Psiaki, które brały udział w naszych szkoleniach

Baner Nasi Psijaciele

Opinie naszych klientów

Obserwuj nas w mediach społecznościowych