Szkoła dla psów „Psinosek”

Wybierz szkolenie - Psinosek

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wychować wesołego i zrównoważonego psa? Przedszkole dla psów „Psinosek” to doskonałe zajęcia dostosowane do Twojego szczeniaczka, gdzie nauczysz się umiejętności opieki nad swoim pupilem i prawidłowej socjalizacji, która jest jednym z najważniejszych etapów życia psa.
Kurs Przedszkole dla psów „Psinosek” przeznaczony jest dla opiekunów z psami pomiędzy drugim a szóstym miesiącem życia.

Uważamy, że każdy opiekun psa, podobnie jak każdy kierowca, powinien ukończyć ten kurs, po którym otrzymuje „Prawo jazdy na psa”. Dokument, który potwierdzi, że jesteś odpowiedzialnym przyjacielem swojego czworonoga.
Kurs „Prawo jazdy na psa” przeznaczony jest dla opiekunów z psami, które ukończyły 6 miesiąc życia. Górnej granicy wieku psa nie określamy, ponieważ kurs ten będzie odpowiedni również dla starszych psów, które nie mają jeszcze powyższych umiejętności.

Jeśli ukończyłeś ze swoim psem kurs „Prawo jazdy na psa”, czyli Szkolenie podstawowe, warto rozwinąć jego umiejętności. Też tak uważasz? Więc jesteś we właściwym miejscu! Sprawdź, co da Twojemu psiakowi szkolenie zaawansowane.
Kurs Szkolenie zaawansowane, przeznaczony jest dla psów i ich opiekunów, którzy ukończyli Szkolenie podstawowe. Jeśli masz wystarczające umiejętności żeby posiadać „Prawo jazdy na psa” – wiesz, jak uczyć swojego psa, znasz jego potrzeby, umiesz o niego zadbać i znacie podstawowe komendy – to jest to kurs odpowiedni dla Ciebie i Twojego psa.

Nosework jest sportem kynologicznym wywodzącym się z detekcji służbowej psów policyjnych – aktywności polegającej na odnajdywaniu przez psa nielegalnych substancji (narkotyków), materiałów wybuchowych. Pies używając swojego unikalnego nosa odnajduje określony zapach podążając za cząsteczkami zapachowymi zawieszonymi w powietrzu. W noseworku – sporcie kynologicznym, jest to zapach cynamonu, pomarańczy i goździka.
Kurs przeznaczony jest dla każdego pieska powyżej 6 miesiąca życia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zagadnieniach, z którymi masz styczność podczas spacerów z psem? Przygotować się do sytuacji, które napotykasz codziennie chodząc ze swoim kudłatym przyjacielem? „Prawidłowy spacer” to szkolenie, na którym przygotujesz się do codziennych wyzwań spacerowych.

Zastanawiasz się, dlaczego właśnie Szkoła dla psów „Psinosek”? Oto kilka powodów:


Doświadczeni instruktorzy – nasi instruktorzy mają tyle doświadczenia, że potrafią nawet nauczyć psa mówić. No dobrze, może nie do końca, ale na pewno osiągną najlepsze wyniki w jego wyszkoleniu.
Indywidualne podejście do każdego psa – w szkole „Psinosek” nie traktujemy psów jak automaty do wykonywania komend. Każdy pies jest traktowany indywidualnie, a jego indywidualność jest ceniona bardziej niż najlepsza kość.
Zajęcia prowadzone są indywidualnie – u nas Twój pupil uczy się indywidualnie co pozwala na szybszy rozwój umiejętności. A poza tym, jeśli zajęcia prowadzone są indywidualnie, to nie ma rywalizacji o smakołyki.
Przyjazna atmosfera – u nas panuje tak przyjazna atmosfera, że psy przychodzą nawet na zajęcia w kąpielówkach. No dobrze, może nie w kąpielówkach, ale zawsze z uśmiechem na pysku.
Duża różnorodność zajęć – w Szkole „Psinosek” oferujemy zajęcia na wszystkie możliwe sposoby. Twojego psa nauczymy tego jak ładnie chodzić na smyczy, ale również tego, żeby ją wywęszył w trawie gdyby się zgubiła.
Dobre samopoczucie psa – w Szkole „Psinosek” dbamy nie tylko o umiejętności psów, ale także o ich samopoczucie. U nas każdy pies czuje się jak w domu, a zajęcia są prowadzone w taki sposób, żeby Twój pies czuł się swobodnie i zrelaksowany. A to już na pewno sprawi, że będzie on miał lepszy nastrój niż Ty w poniedziałek rano!

Tak więc, jeśli chcesz, żeby Twój pies stał się prawdziwym mistrzem, to zapraszamy do Szkoły dla Psów „Psinosek”! Tu nauczysz się wszystkiego, co niezbędne, aby Twój pies stał się najposłuszniejszym, najinteligentniejszym i najzdolniejszym czworonogiem w mieście – i tak wiemy, że taki jest!

Szkolenie psów w Zakopanem i okolicach

Jeśli szukasz szkolenia dla swojego psa w okolicy Zakopanego to jesteś we właściwym miejscu. Szkoła dla psów „Psinosek” posiada w swojej ofercie wysokiej jakości szkolenia indywidualne dla psów w każdym wieku i o każdym stopniu zaawansowania.

Gdzie szkolimy?

Obecnie nasza szkoła prowadzi zajęcia na terenie Zakopanego i okolic. To idealne miejsce dla naszych czworonożnych uczniów – piękne krajobrazy, świeże powietrze i mnóstwo zabawy! To tutaj nasze psy rozwijają swoje umiejętności i uczą się nowych komend. Jeśli więc chcecie, żeby Wasz pies stał się prawdziwym mistrzem psiej szkoły, widzimy się w Zakopanem!

Dlaczego szkolimy indywidualnie?

Dzięki zajęciom indywidualnym, szkolenie dostosowane jest do indywidualnych potrzeb i możliwości psa, co pozwala na szybszy i bardziej efektywny proces nauki.

Jakie szkolenia psów oferujemy?

Oto szkolenia psów na terenie Zakopanego i okolic, które znajdziesz w naszej ofercie:

„Prawo jazdy na psa”, czyli szkolenie podstawowe – jest to szkolenie, które powinien przejść każdy pies razem ze swoim właścicielem. Uczymy na nim psa podstawowych komend, chodzenia na luźnej smyczy, przekazujemy opiekunowi wiedzę z zakresu dbania o dobrostan psa (w tym potrzeby psa, żywienie, formy aktywności).

Szkolenie zaawansowane – szkolenie psów, które doskonali komendy poznane na szkoleniu podstawowym. Obejmuje ono generalizację komend, działanie w rozproszeniach, w wydłużonym czasie i z większej odległości. Jest to szkolenie dla psów, które ukończyły kurs podstawowy i znają już podstawowe komendy.

Psie przedszkole – szkolenie dla najmłodszych psów. Tutaj dowiesz się wszystkiego o prawidłowej socjalizacji szczeniaczka, nauce czystości, prawidłowym spacerze i zabawie z psem. Twój pupil pozna podstawowe komendy w sposób dostosowany do jego wieku i możliwości.

Nosework – jedna z najwspanialszych aktywności dla każdego psa. Jest to praca węchowa, wykorzystująca najważniejszy zmysł każdego psa jakim jest węch. Twój pies nauczy się rozróżniać i odnajdywać próbki zapachowe cynamonu, goździków i pomarańczy.

Jakimi metodami uczymy?

W szkoleniach psów w naszej Szkole “Psinosek” wykorzystujemy jedynie metody pozytywnego wzmacniania za pomocą smaczków, pochwał i zabawy. Odrzucamy wszelkie metody awersyjne. Nie stosujemy obroży elektrycznych, kolczatek, dławików itp.

Szkolenia psów – Zakopane i okolice

Jeśli szukasz profesjonalnego szkolenia dla swojego psa na terenie Zakopanego i okolic, skontaktuj się z nami już dziś i zacznijcie wspólnie przygodę ze szkoleniem psa.

Psiaki, które brały udział w naszych szkoleniach

Baner Nasi Psijaciele

Opinie naszych klientów

Obserwuj nas w mediach społecznościowych