Szkolenie zaawansowane

Jeśli ukończyłeś ze swoim psem kurs „Prawo jazdy na psa”, czyli Szkolenie podstawowe, warto rozwinąć jego umiejętności. Też tak uważasz? Więc jesteś we właściwym miejscu! Sprawdź, co da Twojemu psiakowi szkolenie zaawansowane.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Kurs Szkolenie zaawansowane, przeznaczony jest dla psów i ich opiekunów, którzy ukończyli Szkolenie podstawowe. Jeśli masz wystarczające umiejętności żeby posiadać „Prawo jazdy na psa” – wiesz, jak uczyć swojego psa, znasz jego potrzeby, umiesz o niego zadbać i znacie podstawowe komendy – to jest to kurs odpowiedni dla Ciebie i Twojego psa.

piesek leżący

Czego uczymy na Szkoleniu zaawansowanym?

Program kursu Szkolenie zaawansowane obejmuje kolejne etapy szkoleń, na podstawie poprawnie utrwalonych komend. Generalizujemy je, żeby w każdych warunkach były wykonywane skutecznie.

Na szkoleniu:

  • Wydłużamy czas trwania komend – pracujemy nad pozostawieniem psa w komendzie przez określony czas,
  • Pracujemy na odległości – uczymy psa wykonywania komend z odległości,
  • Pracujemy w rozproszeniach – stopniujemy rozproszenia, uczymy psa skupiać się na określonym zadaniu w różnorodnych warunkach,
  • Poprawiamy precyzję wykonywania komend – pracujemy nad poprawieniem czasu reakcji, korygujemy pozycję psa w komendzie.
piesek

Jakimi metodami szkolimy?

Zajęcia prowadzimy w sposób przyjazny i pozytywny, z wykorzystaniem metod pozytywnego wzmacniania przy pomocy nagród. Szkolenie tą metodą przynosi świetne i długotrwałe efekty, a przede wszystkim buduje i wzmacnia więź między opiekunem i jego psem. Jeśli chcesz zbudować ze swoim pupilem wyjątkową więź opartą na wzajemnym zaufaniu, to jest to właściwa metoda szkoleniowa dla Ciebie i Twojego psiaka.
Podczas naszego szkolenia nie stosujemy przemocy fizycznej ani psychicznej, nie używamy kolczatek, dławików, obroży elektrycznej ani innych podobnych metod awersyjnych. Uważamy, że niszczą one relację z psem, sprawiają psu ból, dyskomfort i powodują jego utratę zaufania do opiekuna.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzone są indywidualnie, odbywają się one w Zakopanem na sali szkoleniowej lub w terenie. Istnieje możliwość dojazdu do klienta za dodatkową opłatą.

Jak długo trwa kurs?

Kurs składa się z 7 spotkań, każde trwa 60 minut (pełny wymiar kursu) lub wybranych lekcji (zakres uzgadnia się indywidualnie). Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji zakresu szkolenia dostosowując go do indywidualnych możliwości psa.

Zapisz się już dzisiaj!

Nie czekaj dłużej, zapisz się na kurs Szkolenie zaawansowane i zobacz, jak szybko pies uczy się wykonywać komendy w sposób dokładny, szybki, nawet gdy wydasz mu ją z odległości. Nasza szkoła to miejsce, gdzie Twój pies otrzyma nie tylko najlepsze szkolenie, ale kompleksowo nauczymy Was jak stworzyć więź, która połączy Was na całe życie. My uważamy, że warto a Ty?

Jeśli tak, to wypełnij formularz zgłoszeniowy już teraz. Do zobaczenia na szkoleniach!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych