ikona o nas biała
ikona oferta biała
ikona regulamin biała
ikona cennik biała
ikona kontakt biała
ikona zapisz się biała

Szkolenie Podstawowe

Gdy częścią naszego życia staje się pies, bierzemy na siebie ogromną odpowiedzialność za nasze wspólne dni, jego szczęście, spełnienie i bezpieczeństwo. Głównym zadaniem opiekuna jest nauczenie się życia w harmonii ze swoim czworonożnym przyjacielem i zrozumienie jego potrzeb i języka komunikacji. Stworzenie więzi z psem to długi i odpowiedzialny proces, który musi być dobrze przemyślany i wiąże się z ogromem wiedzy i cierpliwości.

Jak możemy pomóc Tobie i Twojemu psu zbudować wyjątkową więź?

Jako doświadczeni instruktorzy, certyfikowani trenerzy i behawioryści posiadający doświadczenie w pracy z psami przekażemy Ci wiedzę, która stanie się dla Was podstawą budowania relacji. Dzięki nam zrozumiesz sposób myślenia swojego psa, poznasz jego potrzeby i nauczysz się z nim pracować. Wasza wspólna praca i nauka oparta na wzajemnym zaufaniu i uszanowaniu potrzeb może zaowocować czymś, co w dzisiejszym zabieganym świecie należy do najcenniejszych rzeczy – przyjaźnią. Tym bardziej cenną, że bezwarunkową.

Czego możemy nauczyć Twojego psa?

Na zajęciach szkolenia podstawowego pracujemy z zespołami psio-ludzkimi i naszą wiedzę przekazujemy Tobie i Twojemu psu. Poznasz sposoby komunikowania się ze swoim czworonożnym przyjacielem, nauczysz się odczytywać jego komunikaty, rozumieć psi język i prawidłowo zaspakajać psie potrzeby. Dowiesz się również w jaki sposób ćwiczyć z psem i jak powinna wyglądać prawidłowa sesja treningowa.
Nauczymy Twojego psa podstawowych komend i pomożemy Ci zrozumieć, jak możesz uczyć go innych już samodzielnie. Poznacie podstawowe i najbardziej przydatne na co dzień komendy i umiejętności, do których należą:

 • zastosowanie klikera i kontakt wzrokowy
 • targetowanie
 • siad
 • leżeć / waruj
 • stój
 • przywołanie
 • zostań
 • zostaw / weź
 • równaj i chodzenie przy nodze
 • chodzenie na luźnej smyczy
 • prawidłowa zabawa
 • na miejsce

Dzięki tym umiejętnościom Wasze wspólne życie będzie bezpieczniejsze, wygodniejsze i pełniejsze.

pies brązowy - miniaturka

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Kurs „Szkolenie podstawowe” przeznaczony jest dla opiekunów z psami, które ukończyły 6 miesiąc życia. Górnej granicy wieku psa nie określamy, ponieważ kurs ten będzie odpowiedni również dla starszych psów, które nie mają jeszcze powyższych umiejętności.

Jakimi metodami szkolimy?

Zajęcia prowadzimy w sposób przyjazny i pozytywny, z wykorzystaniem metod pozytywnego wzmacniania przy pomocy nagród. Szkolenie tą metodą przynosi świetne i długotrwałe efekty, a przede wszystkim buduje i wzmacnia więź między opiekunem i jego psem. Jeśli chcesz zbudować ze swoim pupilem wyjątkową więź opartą na wzajemnym zaufaniu, to jest to właściwa metoda szkoleniowa dla Ciebie i Twojego psiaka.
Podczas naszego szkolenia nie stosujemy przemocy fizycznej ani psychicznej, nie używamy kolczatek, dławików, obroży elektrycznej ani innych podobnych metod awersyjnych. Uważamy, że niszczą one relację z psem, sprawiają psu ból, dyskomfort i powodują jego utratę zaufania do opiekuna.

Biały pies leży na ziemi

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzone są w Szkole dla psów „Psinosek” w Zakopanem na Sali szkoleniowej Zakopiańskiego Centrum Edukacji ul. Kasprusie 35a w Zakopanem. Poszczególne lekcje mogą odbywać się również w terenie. Istnieje też możliwość dojazdu do klienta za dodatkową opłatą.

Zapisz się już dzisiaj!

Nie czekaj, zapisz się na nasz kurs „Szkolenia podstawowego i zobacz jak szybko Twój pies może nauczyć się podstawowych komend, oraz jak pozytywnie wpłynie to na Waszą relację. Nauczymy Cię jak stworzyć więź, która połączy Was na całe życie. My uważamy, że warto a Ty?

Jeśli tak, to wypełnij formularz zgłoszeniowy już teraz. Do zobaczenia na szkoleniach!

biały pies leży na podłodze. Psinosek.pl

Obserwuj nas w mediach społecznościowych