Witaj w Przedszkolu dla psów „Psinosek”!

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek, jak wychować wesołego i zrównoważonego psa? Przedszkole dla psów „Psinosek” to doskonałe zajęcia dostosowane do Twojego szczeniaczka, gdzie nauczysz się umiejętności opieki nad swoim pupilem i prawidłowej socjalizacji, która jest jednym z najważniejszych etapów życia psa.

Kim jesteśmy i czego możemy nauczyć Twojego psa?

Nasi instruktorzy są doświadczonymi specjalistami, certyfikowanymi trenerami psów. Kurs Przedszkole dla psów „Psinosek” pomoże Ci w prawidłowy sposób wprowadzić Twojego psiaka do naszego ludzkiego świata, i nauczy Cię jak go wychowywać, aktywizować i przeprowadzić przez proces socjalizacji.

Program Psiego przedszkola obejmuje:

 • ocenę warunków szczeniaczka w domu i praktyczne wskazówki jak poprawić komfort psa i opiekuna,
 • ocenę spacerów wraz z praktycznymi wskazówkami i instruktażem,
 • naukę czystości,
 • socjalizację szczeniaka,
 • zapobieganie i eliminację zachowań takich jak podgryzanie przedmiotów i członków rodziny oraz skakanie na ludzi,
 • naukę zostawiania psa samego w domu,

oraz wstęp do szkolenia podstawowego, na który składa się nauka takich rzeczy jak:

 • zastosowania klikera i kontakt wzrokowy,
 • targetowanie,
 • siad,
 • prawidłowa zabawa,
 • przywołanie,
 • chodzenie na luźnej smyczy.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Kurs Przedszkole dla psów „Psinosek” przeznaczony jest dla opiekunów z psami pomiędzy drugim a szóstym miesiącem życia.

Jakimi metodami szkolimy?

Zajęcia prowadzimy w sposób przyjazny i pozytywny, z wykorzystaniem metod pozytywnego wzmacniania przy pomocy nagród. Szkolenie tą metodą przynosi świetne i długotrwałe efekty, a przede wszystkim buduje i wzmacnia więź między opiekunem i jego psem. Jeśli chcesz zbudować ze swoim pupilem wyjątkową więź opartą na wzajemnym zaufaniu, to jest to właściwa metoda szkoleniowa dla Ciebie i Twojego psiaka.
Podczas naszego szkolenia nie stosujemy przemocy fizycznej ani psychicznej, nie używamy kolczatek, dławików, obroży elektrycznej ani innych podobnych metod awersyjnych. Uważamy, że niszczą one relację z psem, sprawiają psu ból, dyskomfort i powodują jego utratę zaufania do opiekuna.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzone są indywidualnie, odbywają się one w Zakopanem na sali szkoleniowej lub w terenie. Istnieje możliwość dojazdu do klienta za dodatkową opłatą.

Jak długo trwa Psie przedszkole?

Psie przedszkole składa się z cyklu 7 spotkań, każde trwa 60 minut (pełny wymiar kursu), lub wybranych lekcji (zakres uzgadnia się indywidualnie). Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji zakresu szkolenia dostosowując go do indywidualnych możliwości psa.

Zapisz się już dzisiaj!

Nie czekaj dłużej, zapisz się wraz ze swoim szczeniaczkiem do Psiego przedszkola i zobacz jak pod wpływem prawidłowo przeprowadzonej socjalizacji Twój pies poznaje i uczy się żyć w otaczającym go świecie. Nasze Psie przedszkole to miejsce, w którym kompleksowo nauczymy Was jak tworzyć więź i relację, która połączy Was na całe życie. My uważamy, że warto a Ty?

Jeśli tak, to wypełnij formularz zgłoszeniowy już teraz. Do zobaczenia na zajęciach Psiego przedszkola!

Obserwuj nas w mediach społecznościowych