ikona o nas biała
ikona oferta biała
ikona regulamin biała
ikona cennik biała
ikona kontakt biała
ikona zapisz się biała

Prawidłowy spacer z psem (i Psimnoskiem)!

Z przyjemnością prezentujemy nasze szkolenie „Prawidłowy Spacer z Psem”, która nie tylko zapewnia Twojemu pupilowi aktywność i profesjonalną opiekę, ale także oferuje kompleksowe szkolenie podczas spacerów. Nasz doświadczony zespół uczy psy oraz ich opiekunów sztuki „spacerowego savoir vivre”, przybliżając tematy takie jak prawidłowe witanie się psów na spacerze, komunikacja między nimi, obserwacja psich sygnałów oraz wiele innych kluczowych aspektów. Dzięki naszym zajęciom, Twój pies nie tylko spędzi czas aktywnie, ale również nauczy się zachowań niezbędnych na spacerze, co przekłada się na harmonijne i bezpieczne spacery dla wszystkich.

ikona z czarno białym psem

Kim jesteśmy i czego możemy nauczyć Twojego psa?

Nasi instruktorzy są doświadczonymi specjalistami, certyfikowanymi trenerami psów. W ramach szkolenia „Prawidłowy spacer z psem”:

  • rozmawiamy o spacerowym savoir vivre
  • poruszamy problematykę „witania się psów na spacerze” i prawidłowej psiej komunikacji
  • obserwujemy i analizujemy psie komunikaty i sygnały
  • uczymy się prawidłowego mijania psów
  • pracujemy na dystansie
  • uczymy się pracy z linką
  • ćwiczymy „luźną smycz”
  • rozwiązujemy psie problemy „spacerowe”

Spotkanie ma charakter indywidualny. Szkolenie dostosowujemy do potrzeb opiekuna i psa.

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs?

Kurs Przedszkole dla psów „Psinosek” przeznaczony jest dla opiekunów z psami, którzy chcą nauczyć się prawidłowych zachować podczas spacerów.

ikona z labradorem

Jakimi metodami szkolimy?

Oferujemy zajęcia prowadzone w sposób przyjazny i pozytywny, opierający się na metodach pozytywnego wzmacniania przy pomocy nagród. Nasza metoda szkoleniowa przynosi doskonałe i długotrwałe efekty, a także buduje i wzmacnia więź między opiekunem a psem. Jeśli pragniesz stworzyć wyjątkową więź opartą na zaufaniu z Twoim czworonożnym przyjacielem, to nasza oferta jest idealnym wyborem.
Podczas naszych zajęć absolutnie nie korzystamy z przemocy fizycznej ani psychicznej, nie używamy kolczatek, dławików, obroży elektrycznych ani innych podobnych metod awersyjnych. Nasza filozofia zakłada, że takie podejście niszczy relację z psem, sprawia psu ból i dyskomfort, a także prowadzi do utraty zaufania do opiekuna. Nasze szkolenie opiera się na empatii, zrozumieniu i pozytywnym podejściu, aby zapewnić Twojemu psu najlepsze doświadczenie szkoleniowe.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Zajęcia prowadzone są indywidualnie, odbywają się one w Zakopanem na sali szkoleniowej lub w terenie. Istnieje możliwość dojazdu do klienta za dodatkową opłatą.

ikonka z yorkiem

Jak długo trwa spacer szkoleniowy?

Spacer trwa około 1 godziny.

Zapisz się już dzisiaj!

Nie czekaj dłużej, zapisz się wraz ze swoim psem na spacer szkoleniowy i poznaj zagadnienia, które do tej pory nie wydawały Ci się oczywiste. Poznaj jak się zachowywać podczas spaceru w sytuacjach, które na pewno kiedyś spotkasz. Przygotuj się do nich wcześniej. My uważamy, że warto a Ty?

Jeśli tak, to wypełnij formularz zgłoszeniowy już teraz. Do zobaczenia na szkoleniach!

biały pies leży na podłodze. Psinosek.pl

Obserwuj nas w mediach społecznościowych